Як ти знаєш, світ не стоїть на місці, технологічні, соціальні тренди визначають вектор його розвитку. Протягом наступних 10 років зникнуть тисячі професій і з’являться нові. Розпадуться старі геополітичні союзи і будуть створені нові.
Яке місце України у світі в 2030–му році?
Розкажи нам своє бачення! Якою стала Україна, чого досягла, яке місце зайняла на мапі світу та Європи? Яким є твоє життя в твоїй країні?
Ми оголошуємо конкурс есе про майбутнє України.
Автори кращих робіт отримають премії: $ 300 за перше місце, за друге і третє по $ 200 і $ 100 відповідно.
Наші вимоги до авторів: ти студент університету або учень останніх класів школи. Слідкуєш за глобальними трендами, технологіями, інноваціями, мислиш нестандартно та, так само як і ми, віриш в успішне майбутнє України.
Тоді ось наше завдання: опиши ідеальну для себе Україну, в якій ти хочеш жити та працювати як доконаний факт з майбутнього.
Рекомендований об’єм – 3 сторінки А4, шрифт 12 Time New Romans.
Важлива умова — уявити, що все, про що ти пишеш, відбувається вже зараз, тобто писати треба у теперішньому часі, додавши 11 років до дня, коли писатимеш свій текст.
Приймаємо текст як від одного автора, так і від групи із кількох осіб. Надсилаючи нам роботу, ви даєте свою згоду на те, що Інститут може опублікувати матеріл на сайті із зазначенням імені автора.
З чого розпочати?
Наприклад:
Сьогодні 22 травня 2030 року, мені 32 років, я живу в Україні (можна вказати місто). За останні 10 років в Україні та світі відбулись величезні зміни, і Україна стала …
Далі – чим ти займаєшся, де і навіщо?
Що відбулося в Україні за останні 5 – 10 років.
Роботи будуть оцінені радою співзасновників Українського інституту майбутнього.
Кожен з нас несе відповідальність за Україну. Не боїшся робити конкретні кроки у бік реальних змін? Тоді надсилай свою роботу до 30 червня 2019, 18:00 на пошту: [email protected].
Вам також буде цікаво:
Хто і як підготує нового педагога для Нової української школи?
Антиросійські санкції: інструмент впливу чи демонстрація безсилля
Сербсько-косовський конфлікт, який не переріс у війну
Володимир Шульмейстер приєднався до Українського інституту майбутнього
Ілюзія зростання. Прогноз економіки України 2023-2024
Судовий The хаос