» Експерти, Команда » Юлія Самаєва

Юлія Самаєва

Консультант з економічних питань UIF

За освітою Юлія журналіст та літературний редактор. Має понад 20 років досвіду роботи в українських ЗМІ. За увесь час роботи попрацювала позаштатним кореспондентом, журналістом та редактором.

Починаючи у студентські роки від позаштатного кореспондента у газетах «Українське слово» і «Редактор», Юлія Самаєва на сьогодні є редактором відділу «Економіка» у «Дзеркалі тижня».

Перед цим п’ять років працювала редактором, заввідділом підготовки аналітичної інформації в ІА «УКРІНФОРМ», де її профільними темами були інфраструктура, державні фінанси та міжнародне співробітництво. Має також дворічний досвід роботи у Секретаріаті Кабінету Міністрів, де займалась комунікаціями між владою та громадськістю, а фактично простою мовою пояснювала людям суть урядових рішень та реформ.

Протягом останніх п’яти років у «Дзеркалі тижня» Юлія займається економічною тематикою.

«Певною мірою уся моя журналістська діяльність була пов’язана з економікою, і зрештою економіка стала моєю спеціалізацією. Насправді економіка – моє давнє захоплення, від макро- до мікрорівня, від психології до математики. Та на відміну від науковців-теоретиків, економічні журналісти знають і бачать, як найкращі теорії та ідеї на практиці спотворюються недбалістю та корупцією, а за удаваними благими намірами криються чиїсь приватні інтереси. Переконана, що мій досвід стане у нагоді експертам Українського інституту майбутнього», – розповіла Юлія.

Володіє українською, російською та англійською мовами.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

Залишити Коментар

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78