Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Онлайн-трансляція дебатів щодо реінтеграції Донбасу

31 Січня @ 19:00 - 22:00 EET

Швидка реінтеграція Донбасу – загроза державності України.

Чи погоджуєтесь Ви з цією тезою?

Для когось поспіх – це необхідність, а для когось – виклик. Хтось закликає не квапитись та обдумувати кожен крок, а хтось вважає, що не варто втрачати час на довготривалі стратегії. Всі за мир, але уявлення про мир різні. На чиєму боці правда?

UIF вирішив розставити крапки над “і” та провести публічні дебати на цю тему із компетентними спікерами, професійним ведучим та якісною аудиторією.

Дебати відбудуться між двома панелями спікерів – тих, хто вбачає загрозу у швидкій реінтеграції Донбасу і тих, хто вважає, що термінове повернення тимчасово окупованих територій – найефективніший шлях.

Спікери панелі ПРОТИ впевнені, що не можна втрачати ні хвилини і заради швидкості можна бути більш гнучкими. Спікери панелі ЗА наголошують, що лише продумана та повільна реінтеграція допоможе у справі мирного врегулювання.

Спікери ЗА: Ігор Ліскі та @Aivazovska Olga
Спікери ПРОТИ: Сергій Тарута – Sergiy Taruta та Наталия Королевская

Почесний гість, який відкриє дебати – український державний діяч Євген Марчук. Модератором дебатів виступить Андрій Куликов, фаховий ведучий, який впродовж багатьох років був обличчям “Свободи слова” на ICTV.

31 січня о 19.00 Ви можете стати глядачем дебатів на тему «Швидка реінтеграція Донбасу – загроза державності України» в онлайн-режимі, приєднавшись до онлайн-трансляції на нашому Youtube-каналі: https://www.youtube.com/channel/UCMH0FbXZw6rGhhmJ2DKPdbA?view_as=subscriber

Деталі

Дата:
31 Січня
Час:
19:00 - 22:00
Теги Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkrainianIF/

Організатор

Український Інститут Майбутнього
Телефон:
+380 44 537-17-78
Ел. пошта:
uifuture@gmail.com
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkrainianIF/

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78

Вам буде цікаво:

Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

Читати далі