» Адміністрація, Експерти » Євген Мироненко

Євген Мироненко

Заступник директора з адміністративних питань

Євген – політичний експерт, політичний технолог та консультант; експерт з децентралізації та розвитку інфраструктури. Має досвід роботи з ОБСЄ та ПРООН. Виступає у якості експерта у засобах масової інформації.

З 2014 року – Керівник Бюро аналітики «Тектум».

З 2017 по 2019 рік Євген перебував на посаді заступника Голови громадської ради при Голосіївській державній адміністрації у місті Києві.

Євген є співавтором більше 30 законопроектів, з яких 14 стали Законами. Дані законопроекти вирішують проблемні питання впорядкування життєдіяльності в зоні АТО-ООС, освітні питання, соціальний захист ВПО, адміністративно-територіальні питання, соціально-економічне забезпечення Луганської та Донецької області.

Є активним учасником розвитку реформи децентралізації та місцевого самоврядування, зокрема за безпосередньої практичної та консультативної допомоги на теренах Луганської області були створено всі існуючі ОТГ.

Має великий досвід організації парламентської роботи (законотворча діяльність; робота в Комітеті; аналітична підготовка матеріалів для виступів; робота зі ЗМІ; аналіз та підбір інформації; створення та підготовка звітної документації; організація та проведення зустрічей з виборцями; системна робота з керівниками місцевих органів влади; організація і управління роботи в окрузі).

Має досвід організації науково-практичних семінарів, «круглих столів», інформаційних кампаній, науково-дослідницьких проектів.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном: +38 (063) 586 02 15

Електронною поштою: uifuture@gmail.com

Сторінка на Facebook: www.facebook.com/UkrainianIF

Канал у Telegram: https://t.me/uifuture

Залишити Коментар