» Експерти » Вікторія Мозгова

Вікторія Мозгова

Співдиректорка проєкту «Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я»

експертка з питань діяльності та реформування органів прокуратури і правоохоронних органів


Готова висловити експертну думку щодо законодавства у сфері кримінального, кримінально-процесуального, міжнародного гуманітарного права (права збройних конфліктів), ювенальної юстиції, захисту учасників кримінального провадження, протидії насильству в сім’ї та щодо дітей, державної наркополітики.

Має 13 років юридичного стажу, у т.ч. 9 років науково-педагогічного стажу.

З січня 2017 працювала в прокуратурі Автономної Республіки Крим (передислокованій у 2014 з тимчасово окупованої території півострова Крим), зокрема до липня 2019 займала посаду начальника відділу міжнародного співробітництва.

Була прокурором групи прокурорів у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення на тимчасово окупованій території півострова Крим воєнних та інших міжнародних злочинів, брала участь у підготовці інформаційних повідомлень (submissions) до Міжнародного кримінального суду про такі факти, інших робочих заходах з представниками цього Суду.

Автор понад 60 публікацій юридично-правової тематики.

Брала участь як експертка у регіональному проекті Ради Європи і Європейського Союзу «Сприяння доступу жінок до правосуддя в п’яти країнах Східного Партнерства (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова та Україна)» (2015–2016).

У межах іноземних навчальних програм вивчала досвід організації та функціонування іноземних органів правосуддя та правоохоронних органів, а також органів та інституцій міжнародно-правового співробітництва у кримінальному провадженні (США, Італійська Республіка, Федеративна Республіка Німеччина).

З 2013 і по т.ч. здійснює роботу з розробки та опрацювання законопроєктів. Співавтор низки зареєстрованих у ВРУ законопроєктів, у т.ч. таких, що були прийняті і набули чинності.

Є помічником-консультантом Голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності.

Освіта: вища юридична (Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, 2008) і вища психологічна (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, 2013).

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник.

Володіє англійською мовою.

Запросити експертку на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

 

Залишити Коментар