» Експерти » Олександр Лимар

Олександр Лимар

Експерт у сфері поводження з відходами 

Готовий висловити експерту думку щодо:

  • екологічних питань
  • управління відходами
  • законодавчого процесу у сфері екології

Інформаційна довідка:

Має великий досвід роботи  у сфері бізнесу, зокрема  бізнесу в сфері вторинних матеріалів і відходів.

Генеральний директор компанії та засновник компанії ТОВ “С.И.Л.А.”

З травня 2014 до грудня 2016 був Головою правління ГО «Української Рециклінг Асоціації», організації, що об’єднує підприємства з переробки відходів, яка ставить собі за мету захист прав членів організації, а також вдосконалення системи збору і переробки відходів як вторинної сировини.

До сфери роботи входив захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, потреб. Задоволення соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів її членів, що сприяють формуванню та розвитку ринку вторинної переробки в Україні; Представлення та захист інтересів підприємств у сфері поводження з відходами в органах виконавчої влади; участь у розробці законопроєктів, нормативних актів, розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, рішень місцевих рад щодо поводження з відходами;

З жовтня 2014 по травень 2015 очолював правління ДП«Укрекоресурси». Обіймав посади директора представництва компанії Macpresse Europa S. R. L. в Україні, директора представництва компанії ZATO.S.R.L, директора представництва компанії COLMAR S.P.A. в Україні.

Офіційна сторінка Олександра Лимаря у Facebook: https://www.facebook.com/alex.lymar.9

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном: +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

Залишити Коментар