» Експерти » Наталія Кацер-Бучковська

Наталія Кацер-Бучковська

Експерт з енергетики та інвестицій 

Народний депутат VIII скликання, голова підкомітету сталого розвитку, стратегій та інвестицій Комітету ПЕК.

Працювала над розбудовою спроможностей держави у сфері енергетичної безпеки, лібералізацією енергетичних ринків, досягненням цілей сталого розвитку, залученням інвестицій у проекти, що мають стратегічний інтерес для держави. Наталія стала співавтором близько 50 законопроектів, з них більше 20 – стало законами. Є співавторкою законів про ринок природнього газу, ринок електроенергії, НКРЕКП, підтримки «зеленої» генерації. Приймала участь в обговоренні реформи Нафтогазу, захисті енергетичних інтересів держави за кордоном (щодо транзиту газу, створення газового хабу та залучення інвестицій в видобуток газу). Авторка концептуальних документів у сфері енергетичної безпеки, зокрема, плану посилення енергетичної безпеки та законопроекту про засади державної політики у цій сфері.

Представляла Україну в Міжпарламентському союзі, розвивала парламентську дипломатію у групах дружби з Великою Британією, Литвою, Швейцарією, Швецією, Ізраїлем, Мексикою, Японією. Очолювала міжпарламентську групу дружби з Королівством Нідерланди. Брала участь у міжнародних переговорах, парламентських та урядових делегаціях.

Має понад 15-річний досвід роботи у сфері корпоративного управління, інвестицій та енергетичного законодавства, досвід ведення міжнародних перемовин.

Отримала ступінь магістра права та економіки Університетського коледжу Лондона у Великій Британії. Випускниця низки програм післядипломної освіти Школи державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету (США). Належить до Української Асоціації «Професійний Уряд» та спільноти «Аспен». Є стипендіаткою програми Атлантичної ради Сполучених Штатів Америки «Стипендія Тисячоліття-2019».

Наталія є авторкою численних аналітичних статей з енергетичної безпеки та дипломатії, миротворчого процесу, пост-конфліктного врегулювання. Її цитують провідні міжнародні медіа та аналітичні центри, зокрема, американські CNN, Голос Америки, Атлантична рада, Bloomberg, британські BBC, Financial Times, фінська YLE, а також ITN, World Economic Forum тощо.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

Залишити Коментар