» Експерти » Мирослава Чорноусько

Мирослава Чорноусько

Експерт з реформування правоохоронних органів, органів юстиції та судової гілки влади 

У 2014 році здобула вищу освіту за спеціальністю «правознавство», кваліфікація «магістр» на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відтоді успішно поєднує наукову та практичну діяльність у сфері права.

Протягом 2017-2019 років працювала на посаді помічника-консультанта народного депутата України в Апараті Верховної Ради України VIII скликання. Брала участь у розробці понад тридцяти проектів законів, що належать до сфери відання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності та інших.

Кандидат юридичних наук.

Науковий доробок становить понад 30 публікацій, презентованих в українських та іноземних фахових виданнях. Є автором монографії «Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням: теорія та практика».

Коло дослідницьких інтересів охоплює нормативно-правові засади організації та діяльності судових, правоохоронних органів і органів юстиції в Україні та світі; законодавче забезпечення права на справедливий суд; імплементацію міжнародних стандартів гарантування прав людини на національному рівні у межах кримінального, цивільного та інших видів судочинства; приведення національного законодавства та правозастосування у відповідність до практики Європейського суду з прав людини.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

Залишити Коментар

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78

Вам буде цікаво:

Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

Читати далі