» Експерти » Андрій Помазанов

Андрій Помазанов

Експерт з реформування правоохоронних органів, органів юстиції та судової гілки влади 

Український політик, юрист, правозахисник, народний депутат України VІІІ скликання.

Отримав вищу юридичну освіту у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Ще до закінчення навчання почав працювати, у період 2005-2014 років працював юристом у державних та приватних структурах, а також займався приватною адвокатською практикою.

Очолював Головне управління юстиції у м. Києві, а на позачргових виборах народних депутатів України 2014 обрано народним депутатом України.

За сферою своєї професійної діяльності у Верховній Раді України працював у Комітеті з питань правової політики та правосуддя де очолив Підкомітет з питань діяльності адвокатури та регулювання надання правової допомоги громадянам.

Державою було присвоєно звання «Заслужений юрист України», а Національною асоціацією адвокатів України нагороджено орденом «Видатний адвокат України».

Має науковий ступінь доктора філософії з галузі знань “Право”.

Дослідницькі інтереси: реформування правоохоронних органів, органів юстиції, а також забезпечення права кожного на справедливий суд. Аналіз законодавства країн Європи, а також судової практики країн ЄС. Вивчення практики Європейського Суду з Прав Людини на предмет недопущення вподальшому грубих порушень прав громадян, а також імплементації в українське законодавство основних зауважень.

Запросити експерта на інтерв’ю можна за телефоном:  +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту – Інна Гордієнко)

Залишити Коментар

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78

Вам буде цікаво:

Підтримай UIF та отримай книгу «Візія України 2030»!

Читати далі