Ефективна протидія рейдерству: критикуєш – пропонуй

фото: Бізнес Цензор На сьогодні рівень інвестиційної привабливості нашої держави, як для національного, так і для іноземного інвестора є критично...
Детальніше
Ефективна протидія рейдерству: критикуєш – пропонуй

Поправки до Конституції РФ: Наслідки для України

Конституційний референдум – це дуже важливий для Росії процес. І хоча в Україні розуміють його лише крізь призму «Путін залишиться...
Детальніше
Поправки до Конституції РФ: Наслідки для України

Система банківського нагляду потребує реформування

Система банківського нагляду має бути реформована заради уникнення конфлікту інтересів між цілями, які характерні для монетарного та наглядового блоків НБУ...
Детальніше
Система банківського нагляду потребує реформування
1\ 3

Доповідь: Контрабанда та прикордонні території

Читати далі

Фокус-групи “Думки та настрої жителів окупованих територій”

Читати далі

Пресконференція щодо запровадження інституту суду присяжних

Запрошуємо журналістів долучитись до пресконференції на тему: «Суд присяжних – один із шляхів відновлення довіри до вітчизняного правосуддя», яка відбудеться 9 липня, об 11:00, у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16).

Дізнатись більше »
Прес-центр Укрінформу, вул. Богдана Хмельницького 8/6
Київ, Ukraine
+ Карта Google

Відео

Чат-бот

Український інститут майбутнього (Ukrainian Іnstitute for the Future)– це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни у країні та світі та моделює можливі сценарії розвитку подій. Експерти UIF формулюють практичні рекомендації уряду до дій у вигляді доповідей, аналітичних записок, законопроєктів тощо. Одними з головних наших доробків є Стратегія України до 2030 року та книга Візія України 2030, у якій описане наше бачення майбутнього України.

Ми – унікальний в Україні think-tank, у якому завжди є місце для протилежних поглядів, цікавих та компетентних дискусій та злагодженій та ефективній роботі! UIF завжди на крок попереду!

UIF – це спільний проєкт представників українського бізнесу, політики та громадського сектору. Заснований влітку 2016 року Ігорем Ліскі, Антоном Геращенко, Юрієм Романенко, Тарасом Березовцем, Олексієм Скрипником та Анатолієм Амеліним. UIF не є грантовою організацією та від свого заснування спонсорується переважно малим та середнім бізнесом.

Місія UIF — забезпечити успішне майбутнє України. Ми проєктуємо майбутнє нашої країни за допомогою експертних досліджень, дискусій та роботою над економічною Стратегією країни до 2030 року. Фаховий аналіз та рекомендації експертів Інституту стимулює прийняття якісних політичних рішень як в українській, так і міжнародній політиці. Результати праці експертів UIF мають допомагати українцям формувати свою думку незалежно, глибоко аналізувати ситуацію та критично мислити.

Якщо не ми, то хто?!

Наші експерти – професіонали своєї справи. Вони володіють великим досвідом роботи у своїй галузі, мають великий багаж знань та навичок. Кожен експерт проходить співбесіду та доводить, що саме він вартий бути частиною нашої команди!

Ви можете співпрацювати з Інститутом на безоплатній чи платній основі, ставши нашим стажером. Або ж, стати нашим асоційованим експертом та долучатись лише до проєктної роботи Інституту. Також, Ви можете стати частиною нашої команди та бути експертом одного з напрямків роботи UIF.

Можливо, Ви маєте власні доробки та хочете поділитися знаннями з Інститутом? Ми будемо раді переглянути Вашу роботу!

Аби долучитися до роботи Інституту, пишіть нам на адресу: uifuture@gmail.com .

Запросити експерта на інтерв'ю можна за телефоном: +380 67 508 00 89 (PR-директор Інституту - Інна Гордієнко)

Дебати Майбутнього – проєкт UIF, що організовується відповідно до кращої світової практики проведення дискусійних форумів у стилі «Оксфордського клубу». UIF виступає незалежним майданчиком для дебатів на важливу тему. Проєкт спрямований на підвищення поінформованості громадян України щодо найважливіших економічних, політичних та соціальних питань в країні та формування культури ведення конструктивної й аргументованої дискусії.

Дивіться прямі ефіри тут - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCMH0FbXZw6rGhhmJ2DKPdbA

Кадровий резерв України - це освітньо-просвітницький проєкт, що покликаний мобілізувати, підготувати і об'єднати тих, хто небайдужий до майбутнього нашої країни з метою підготовки професійної команди, що має бажання та здатна буде впроваджувати реформи на посадах держслужби та політичних позиціях, а також сформувати спільноту нової еліти Policy&Politics сектору і показати наскільки сильними і успішними можуть бути люди, що об'єдналися.
Підтримати Інститут можна тут: https://www.uifuture.org/pay/

КОНТАКТИ

м. Київ, провулок Памви Беринди, 6

+380 44 537-17-78

Інна Гордієнко

PR-директор Українського інституту майбутнього

+380 44 537-17-78